- Komerční sdělení-udalosti

Stahujete a potřebujete vybavit televizi?

spot_img

Určitě to každý z nás ví. Pronájem bytu s partnerem nebo nákupem nové nemovitosti. Stahování do nového bydlení je náročný proces, který je také spojen s výběrem TV a poskytovatele internetu. Někdy je obtížné sledovat trendy a mít přehled o tom, který operátor nabízí nejrůznější nabídku programu za nejlepší cenu. Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele televize s širokou nabídkou programu, máme pro vás řešení.

Široká nabídka programu a zápasy Ligy mistrů
V Digi získáte řadu filmů, dokumentů, dětí, ale také sportovních programů pro celou rodinu. Nabídka programu DIGI je opravdu bohatá, existuje více než 140 programů, z nichž si můžete vybrat, takže každý může najít svůj oblíbený program.

Kromě toho Digi přináší na obrazovky nejlepší sport na světě. Fanoušci budou potěšeni až 15 sportovními programy, které jsou vysílány atraktivními zápasy Live Champions League. K dispozici jsou také zápasy Premier League, Serie a Bundesliga a Laliga. A vše v kvalitě HD! Nemusíte tedy trávit hodiny na webu a snažíte se najít online přenos svého oblíbeného El Clásica a spokojit se s španělskou kvalitou a komentářem ve španělštině.

Pokud dáváte přednost jiným sportům Digi, najdete také vzrušující závody Formule 1, které začínají v březnu. Noční zápasy UFC, které jsou vysílány na Premier Sport 2, jsou také velmi populární.

U milovníků dokumentů je k dispozici až 20 dokumentárních programů, včetně objevování, BBC Earth and History Channel.

Pro nejmenší diváky existuje 11 dětských programů, včetně Taki TV, Disney Junior, Cartoon Network a Nick Jr, kde se seznámí s novou pohádkovou hrdiny, baví se s písněmi a zábavným způsobem se hodně naučí nových věcí o světě.

Základní balíček v Digi můžete získat od pouhých 9,60 EUR měsíčně. Kromě toho pomocí bonusu se satelitem a instalací neplatíte žádné poplatky za spuštění a ušetření až 72 EUR – a to opravdu stojí za to!

Přechod na Digi je jednoduchý. Stačí zavolat zákaznickou linku 0850 211 112, kde vám vše vybaví. Nemusíte chodit do větve, hledat satelitní nebo trávit hodiny čtením satelitního montážního příručky nebo setu-top boxu. Satelitní shromáždění bude zajištěno zkušeným technikem během několika dnů od objednávky a z pohodlí nového domova si můžete plně užít bohatou nabídku programu.

Ušetřené peníze se určitě setkají při vybavení nového bydlení. TV a internet můžete získat v digi bez vazby.

Světový sport pod palcem
Přesunuli jste se do nového bydlení a ještě jste nevybalili? Nevadí. S mobilní aplikací Digi Go Go můžete sledovat až 24 televizních programů na mobilu nebo tabletu, z toho 11 sportů a 13 slovenských-czechů. Sledujte své oblíbené televizní programy až do 2 zařízení ve stejnou dobu, kdekoli a kdykoli. Zákazníci DIGI mohou získat mobilní aplikaci Digi Go Go Go a TV Archive další službu za zvýhodněnou cenu pouze 1,90 EUR měsíčně. Více informací naleznete zde.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora