- Komerční sdělení-udalosti

Recyklované 3D židle

spot_img

Kombinace recyklace a 3D tisku se ukázala jako efektivní možnost výroby domácího vybavení několikrát. Kombinací těchto metod bylo vytvořeno několik praktických a cenově dostupných modelů nábytku, které našli místo v domácnostech. Po nové, zahrnovali také 3D křeslo vyrobenou z jogurtových kelímků.

Jemná židle jogurtových keců
Restool židle, jak se nazýval jednoduchý, ale sofistikovaný model 3D nábytku, je dílem nábytkové společnosti Petrohradské společnosti Delo. Spojila se s 99 recyklací, která je již dlouho jedním z průkopníků recyklace materiálu a jejich návratem k životu ve formě jemných komerčních produktů. Jejich vzájemná spolupráce vedla k návrhu zbrusu nového modelu 3D židle, na kterém byl hlavní produkční materiál použit jako hlavní výrobní materiál. Sloužili k výrobě povrchu židle, která doplňuje kovovou základnu.

Další recyklovaný 3D model nábytku
Restool není prvním kusem 3D nábytku od Delo. Společnost má zkušenosti s 3D tiskem díky starší sbírce stolů, které byly vytištěny z použitých plastových uzávěrů. Nová židle je další 3D model, jehož cílem je přispět k celosvětovému úsilí o snížení plastového odpadu a zároveň zvýšit důraz na přátelštější výrobu domácího vybavení pomocí 3D tiskových technik. V tomto případě byla dokonce postavena zbrusu nová 3D tiskárna, což umožnilo lépe tvaru židle.

Židle může být i nadále recyklována
Rozvaření židle Restool také zvyšuje možnost další recyklace. Zástupci Petrohradské společnosti to přizpůsobili celkovému designu modelu, který se skládá z jednoduchého sedadla s kovovou základnou dodávajícím opěradlo. Nedoplněné složení se snadno sestavuje bez znalosti výroby židle, takže jej majitel může kdykoli složit nebo demontovat.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora