- Komerční sdělení-udalosti

Kvalitně zpracovaná světelná reklama i samolepicí polepy o vás dají vědět

spot_img

Ať už je firma malá nebo velká, vždy je potřeba, aby o ní potenciální zákazníci věděli. Bez kvalitně zpracované a správně cílené reklamy je úspěch a obrat firmy mnohem menší, než by mohl být… Mnohé druhy reklamy, ale také firemní štíty, cedule, nápisy, informační a orientační systémy, pro vás vyrobí společnost Alfagraf spol. s r.o. Praha.

Světelná reklama s dokonalým designem

Světelná reklama může mít mnoho podob. Jedná se o světelné cedule, poutače, boxy, panely, neonové nápisy s možností podsvícení, prosvícení, nasvícení. Vždy jde o výrobu na míru dle potřeb a požadavků klienta včetně finální montáže.

Nejčastějším řešením označení firem, obchodů nebo provozoven jsou světelné boxy. Pro výrobu jsou použity standardní plastové a hliníkové obvodové profily, do nichž je vsazeno plexisklo s grafikou. Odlišné zhotovení je pak u větších boxů.

Zajímavé jsou pak plovoucí světelné nápisy, které vzniknou konturově vygravírováním nápisu v čirém plexisklu, který se po prosvícení hranou plexiskla rozzáří a vytváří pocit levitujících textů v prostoru.

Využijte samolepicí foliovou grafiku např. na automobily

Je mnoho možností, kde se dá využít samolepicí grafika. Společnost Alfagraf spol. s r.o. vám tu vaši zpracuje na míru, vše vytiskne, vyřeže i nalepí. Může jít o různě velké samolepky, samolepicí nápisy, polepy automobilů, která jsou velmi oblíbené a účinné i proto, že se pohybují. Dále se můžete zaměřit na polepy výloh a skel, ale také velkoplošné polepy neb 3D samolepky, etikety, magnety, kovové štítky.

Aby o vás věděli zákazníci, kteří poptávají zboží, které nabízíte, je dobré mít vitríny, prezentační stojany a další pomůcky, s nimiž bude vaše výrobky vidět. Nejen ve vaší prodejně, ale také tam, kde zboží dodáváte a prodáváte, nebo kde může být poptávka po vašich službách.

Tohle vše vám zajistí Alfagraf.cz. Obraťte se na zkušenou společnost a dejte o vás lidem vědět.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora