- Komerční sdělení-udalosti

XTB prohlašuje Conora McGregora za svého nejnovějšího globálního velvyslance

spot_img

XTB, globální fintech nabízející jednu z nejpopulárnějších investičních platforem, právě oznámila zahájení spolupráce se známým bojovým bojovým uměním – Conorem McGregorem. Další dva roky bude globální velvyslanec XTB.

S potěšením oznamuji naše partnerství s Conorem McGregorem. Chtěli jsme, aby náš nový velvyslanec značky byl globální ikonou. Conor je jedním z nejúspěšnějších sportovců v historii smíšených bojových umění, které se díky jeho obrovské pracovní morálce a neustálému zlepšování podařilo stát prvním šampionem UFC ve dvou hmotnostních kategoriích. Jeho příběh dobře rezonuje s naší značkou a strategií. Na XTB tvrdě pracujeme na tom, abychom našim klientům nabídli špičkovou technologii a inovativní investiční platformu, která jim pomůže dosáhnout jejich investičních cílů. Desserting, vytrvalost při podpoře cílů, ochota neustále rozvíjet a dosáhnout nejlepších výsledků – to jsou vlastnosti dobrého investora. Vítěze má Conor jako sportovec – a také obchodník. Proto jsme se rozhodli ho pozvat, aby se stal velvyslancem XTB – Omar Arnaout, generální ředitel společnosti XTB, komentoval.

Conor McGregor je šampion UFC, podnikatel, restaurace a globální obchodní a atletická ikona. McGregor přišel z Crumlinu v Dublinu a byl instalatérským učeňem a amatérským bojovníkem, zatímco v roce 2013 napadl scénu UFC. Rychle vstal a v roce 2015 vyhrál šampionát UFC ve váze knihovny. McGregor byl následně zapsán do historie tím, že se stal prvním bojovníkem v historii UFC, který vyhrál současně ve dvou váhových kategoriích a v roce 2016 se stal šampionem UFC. Události organizace. Je nejsledovanějším bojovníkem UFC na sociálních médiích s více než 70 miliony sledujících na všech platformách a stanovil rekord v příjmech nejvyššího sportovce v rámci UFC.

McGregor byl podobně úspěšný mimo osmiúhelník. V roce 2018 založil správné číslo Dvanáct irské whisky, která se stala nejrychleji rostoucí značkou whisky na trhu. Kromě správného č. Twelve McGregor investovala do stabilních obchodních společností, včetně: Tiddl Recovery Spray, McGregorfast Fitness Experience, Black Forge Inn v Dublinu a mimo jiné v seriálu Dystopia videohry: dobytí hrdinů a kované irské Stout. Toto diverzifikované portfolio pomohlo McGregorovi umístit první do hodnocení „Nejlepší sportovce“ pro Forbes za 2021.

Jsem rád, že jsem se v nadcházejících letech stal oficiálním velvyslancem jedné z předních světových investičních společností. Věřím, že sport a investice vyžadují stejné funkce: odhodlání, mentální houževnatost a schopnost stanovit osobní cíle. Proto jsem rád vytvořil partnerství s XTB – uznávanou globální investiční společností, která podporuje své klienty při dosahování jejich investičních cílů. – řekl Conor McGregor.

Oznámení o spolupráci mezi Conorem McGregorem a XTB znamená začátek nové globální značkové kampaně tohoto makléře, ve které XTB propaguje širokou škálu investičních řešení, která nabízí. V reklamních videích s novým velvyslancem značky společnost vysvětluje, že řada investičních řešení je nyní k dispozici pro každého, kdo je připraven zahájit svou investiční cestu se snadným přístupem k digitální platformě XTB.

S Connorem McGregorem jako velvyslancem značky plánuje XTB pokračovat ve svém vývoji. Počet klientů investiční společnosti překročil půl milionu po celém světě. Díky aktivnímu globálnímu rozvoji a systematicky rostoucím počtu klientů společnost konsoliduje svou pozici na investičním trhu – XTB patří mezi pět nejlepších světových makléřů v počtu aktivních klientů.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora