- Komerční sdělení-udalosti

Rodinný dům se skleněnou atriem uprostřed

spot_img

Množství denního světla v interiéru – toto je dominantní prvek luxusní vily ve vesnici Hôrna, která se nachází jen 3 km od Židliny. Velké prosklené oblasti tvoří velkou část fasády rodinného domu a vdechují ji jedinečnou vizuální podobou.

Moderní vila je symbolem zdravého života, protože velká okna přinášejí do obydlí nejen dostatek světla a čerstvého vzduchu, ale také sluneční zisky, které mohou majitelé použít ke snížení nákladů na vytápění.

Minimalismus a elegance
Rodinný dům se nachází na kopci, na pozemku 990 m2. Je navržen pro čtyřčlennou domácnost a zahrnuje prostorného obývacího pokoje připojeného k kuchyni, 4 pokoji, 2 skříně a 2 koupelny. Je to prémiový dům postavený Bydevelopa S.R.O. A během jeho návrhu, ing. oblouk. Andreja Svetka z Architec2re Svetko + Česneková, S.R.O. Jeho úkolem bylo jít po formě budov, které by používaly tvar země, ale zároveň plně přizpůsobeny oblasti v šikmém terénu s výhledem na město. Cherry na dortu tohoto inovativního projektu je soukromým rájem uprostřed domu. Architekt se přiblížil k stále nekonvenčnímu řešení budov s postaveným atriem ve středu budovy ve formě bohatého zasklení. To umožňuje výhledy z kopce do města a z areálu umístěných v hloubce rozvržení. Konstrukce je podtržena současně zařízený interiér, kterému dominují jasné barvy v kombinaci s dekorací dřeva.

Krásně osvětlený interiér
Velká část této vily na kopci se skládá z velkých prosklených oblastí, takže bylo nutné do domu začlenit kvalitní okna. U velkých úvodních výplní je nutná perfektní tepelná izolace, a proto se používají okenní prvky nejvyššího rozsahu nepříjemnosti, které z hlediska technických parametrů patří mezi nejlepší na trhu. „Okna se skládají z 6-komorového plastového profilu a mají hloubku konstrukce až 84 mm. Přinášejí výjimečné tepelné izolační vlastnosti, když jsou připojeny k trojitému zasklení a jsou dokonce vhodné pro pasivní domy, “vysvětluje Ladislav Pavlovič, obchodní ředitel inventu. Okna také zahrnují 3 těsnění mezi rámem a křídlem a doplňkové těsnění pod sklem, esteticky skryté drenáž a dva uzavírací bezpečnostní body nebo pojistku proti vadné manipulaci. Výhodou těchto plastových oken jsou také profily kvality, které se používají pro jejich výrobu. Díky množství použitého materiálu vynikají ve tvaru a stabilitě barev.

Spolehlivá instalace Windows
Aby se však okna, která jsou v tomto rodinném domě hodně funkční, aby plnila svou funkci, bylo zapotřebí konzistentní a profesionálně převedené sestavy. V opačném případě by bylo nepříjemnosti s tepelnými mosty, ale v budoucnu také zhoršily kontrolu nebo potíže s nastavením oken. Informace spolupracuje s osvědčenými montážními skupinami na celém Slovensku, které jsou pravidelně vyškoleny a mají v jejich odvětví přehled o současných trendech a postupech. „Nebylo pro nás důležité mít nejlevnějšího dodavatele, zaměřili jsme se na kvalitu použitých prvků, přesnost doručení a 100 %sestavu. Jedná se o společnost, která splňuje naše požadavky na dlouhou dobu, pracujeme s nimi opakovaně na projektech. Mohou najít technické řešení a také profesionálně informovat o atypických požadavcích, “zdůrazňuje Róbert ďurnek, generální ředitel implementační společnosti. Ve vesnici Hôrky vyrostl originální rodinný dům s působivým výhledem na pohodlné a příjemné bydlení.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora