- Komerční sdělení-udalosti

Rekordní inflace a dražší hypotéky: koupit byt hned nebo počkejte chvíli?

spot_img

Není „snadné“ navigovat v současné ekonomické situaci … Vyžaduje to nejen analytické schopnosti a spoustu času, ale také silné nervy a určité množství optimismu. Rekordní inflace byla komplikována již několik měsíců, což překročilo hranici 13 %. Rostou rostou úrokové sazby na hypotéky. Je stále rozumné investovat své peníze do stále dražších nemovitostí? A jak by měla současná situace skutečně ovlivnit naše platy?

Slyšíme to odkudkoli – inflace, recese … slova, která známe, ale jejich dopad na naše finance často není. Jak má inflace a jaký má skutečný dopad na náš každodenní život? Ceny bytů neustále rostou a rozhodují se, zda si nyní vzít hypotéku nebo počkat ještě několik let může být pro mnoho lidí existenciální otázkou. V letošním roce se na Slovensku v průměru v průměru zvýšily o 8 %, ale skutečná mzda klesla o 4 %v čisté. Aby toho nebylo málo, cítíme při nákupu zátěž na našich peněženkách. Zvýšení cen je v současné době jedním z nejvýznamnějších symbolů ekonomické situace. Ale kdy to bude trvat?

Všechny otázky se budou jednoduše a jasně pokusit odpovědět na druhou epizodu Janolytika s Janem Gorduličem, který vás povede současnými informacemi ze světa ekonomiky a financí. S hostujícím analytikem Slovenska Sporiteľňa Matej Horňák a Mary Glos z Národní asociace realitních kanceláří se budou dívat na předpovědi následujícího období a co dělat, aby se chránili před důsledky současné inflace.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora