- Komerční sdělení-udalosti

3D dům s plochou více než 100 m² postavených za 12 hodin

spot_img

Stavební projekty, které se provádějí pomocí 3D tisku, rostou rychleji. Díky tomu se technologie také posouvá vpřed, díky tomu jsou tyto objekty postaveny. V dnešní době již není problém tisknout větší dům s několika pokoji za 12 hodin.

Jedním z příkladů většího 3D domu, který byl dokončen za 12 hodin, je nedávno tištěný rodinný dům ve Virginii. Jedná se o 3D výstavbu stanoviště pro lidstvo, která zajišťuje dostupné bydlení pro americké rodiny s horšími finančními podmínkami. Za tímto účelem jsou pro to vyrobeny 3D domy, které jsou nejen efektivní, ale také rychle proveditelné. 3D dům je vytištěn za 12 hodin pro všechno.

První obývaný 3d dům z Habitat for Humanity
3D domy jsou na krátkou dobu součástí strategie stanoviště pro lidstvo. To je jeden z důvodů, proč je „12hodinový dům“ pouze druhým 3d domem svého druhu, který organizace vytiskla. První z nich však není obýván, takže první první obytná 3D budova postavená pod záštitou Habitat for Humanity je jen 3-pokojový dům z Virginie.

Několik útulných pokojů, plocha více než 100 m²
12hodinová realizace 3D domu není rekordem pro současné technologie a 3D tiskárny. Vzhledem k velikosti domu je to však jedna z nejrychlejších realizací tohoto druhu. 1-podlažní budova má plochu 111 m², což stačí k nastavení 3 pohodlných ložnic. K dispozici jsou také 2 koupelny.

Dlouhodobá trvanlivost, nad nestandardní vybavení
Skutečnost, že implementace této budovy je krokem vpřed, pokud jde o 3D stavbu, je také potvrzena kvalitou budovy a jejího vybavení. Alquist, který poskytl sám 3D tisk, se ujistil, že celý dům je vybaven inteligentními technologiemi. Kromě pohodlí má co nabídnout, pokud jde o život konstrukce. Plus je hlavně odolnost vůči hurikánu nebo jinému přírodnímu prvku, což je další posun ve zvyšování úrovně kvality 3D budov.

- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora