- Komerční sdělení-udalosti

11 inspirací před a po, jak proměnit starou koupelnu na aktuální

spot_img

Rekonstrukce koupelny je pro celou domácnost velmi důležitým krokem. Moderní trendy v koupelnách jsou zaměřeny na pohodlí a efektivní využití prostoru a také snáze udržují. Ale obzvláště – nic nezvedne vaši náladu, když začíná den v krásné a příjemné oáze čistoty.

Moderní koupelny přinášejí několik prvků, které mají velký význam pro jejich uspokojivé použití, a zároveň je mění nepoznatelné. Za prvé, existují dlaždice a dlaždice, ale také koupel, sprcha, umyvadlo a někdy toaleta. Přemýšlejte o potřebách vašeho domova a zvažte, co v koupelně potřebuje. Více světla? Živé barvy? Větší sprcha? Efektivní obrazovka, aby voda nestříkala po celé místnosti? Určitě vám to pomůže s 11 příklady rekonstrukce koupelen „před“ a „pak“.

 1. Nosit roztomilou koupelnu
  Starý -módní vzhled této koupelny s plochou 5 m2, opotřebovaným vybavením a roztomilým dekorací, které již nejsou vhodné dospívající děti. Neměli také dostatek místa pro své potřeby toalety. Návrhářka Wendy Wilson nahradila tradiční skříňky bambusovým vzorem, doplnil mělčí dřez se spoustou úložného prostoru, umělým kamenným umělým kamenem a praktickou skleněnou vanou.
 2. Více světla
  Zdá se, že tmavá úzká koupelna po rekonstrukci rostla. To způsobilo několik optických efektů. Návrhář odstranil starou koupel, nahrazenou velkorysou sprchou, a tam bylo také místo pro skříňky a šatník. Pearly šedá dřevěná podšívka, kombinovaná s bílými mramorovými podlahami a pracovními deskami, dává hloubce stěn.
 3. Dramatické kontrasty
  Majitelé chtěli z 80. let obrátit zastaralou a přeplněnou broskvovou lázni do prostoru s čistými moderními liniemi a kontrastními barvami. Návrhář nainstaloval oční stěnu za umyvadlo za umyvadlo v texturovaných dlaždicích s kamenným vzhledem a vybral si dramatický antracitový odstín na zdi, aby se elegantní bílá vana vynikala. Velkolepý vzhled byl podporován krásnými dlaždicemi z koncepčních dlaždic, sprchy bez bariéry a moderních baterií.
 4. Mramorový efekt
  Před rekonstrukcí neměla tato koupelna s plochou 3,5 m2 téměř žádný úložný prostor, jednoduché čtvercové dlaždice měly výrazné linie spárovacích hmot, které bylo obtížné udržovat čisté. Položením stěn s velkými formátovými dlaždicemi s mramorovým efektem získala místnost vzdušný a luxusní dotek. Návrhář interiéru zlomil přímé linie pomocí mramorových hexagonálních dlaždic na podlaze – díky plovoucímu dřezu a štíhlé toaletě se spodní lištou můžete vidět a vše lépe čistit.
 5. Moderní ročník
  Koupelna ve stylu umění z 30. let měla nejlepší časy v řadě. Majitel to vyprázdnil, ale provedl citlivou rekonstrukci. To udržovalo dojem originálu a zároveň jej aktualizoval. Výsledkem je osvětlená koupelna s dlaždicemi ve stylu vintage, kosarstone koupele a desek, bezútěšnou sprchou a mnoho dalších fantastických prvků s dekorativními kontrastními černými proužky.
 6. Barevná koupelna pro děti
  Staré vybavení této koupelny a smutné barvy Země neodrážejí chuť mladých obyvatel domácnosti. Návrhář se pokusil čerstvý nadčasový design, který by oslovil tři malé děti, aniž by byl příliš infantilní. Kulaté dlaždice v bílé a tmavě modré tvoří námořní pruhy na stěnách a podlaze, stejně jako na přední straně vany. Dekorativní malířka Andrea Zadunisky na stropě zobrazovala noční oblohu s hvězdami. Světlo a noční světlo ve tvaru baterie s pevným pohybovým senzorem také pomáhá orientovat se v koupelně.
 1. Funkční, ale starý
  Návrháři vytvořili tupé koupelnové vzdušné a zapalovanější nahrazením staré prefabrikované sprchy ve stylu kabiny bezrámovanou skleněnou sprchou. Bezrámové sprchy odmítají maximální světlo, což je bonus pro malé prostory. Kombinace bílé zdi s tmavším mramorem a dřevěnou podlahou je také pěkná.
 2. Návrat z pohřební místnosti
  V původní koupelně se černé komprese a dlaždice skládaly z více než poloviny jeho celkové plochy 4 m2, což způsobilo, že vypadala ještě menší, než tomu bylo. Jednoduchá postavená vana s obrazovkou vlastního teaku dala této místnosti moderní styl z poloviny století, který majitelé chtěli. Estetika byla také zvednuta bateriemi ve zlaté barvě a mozaikou na podlaze tvarované včely.
 3. Sbohem, sedmdesátých let!
  Původní květinová koupelna byla příliš znepokojující a stísněná, potřebovala stylový zásah a významné změny. Návrháři ji obrátili z podlahy na strop, nainstalovali bílé dlaždice a dlaždice a bezrámovou skleněnou sprchu. Překvapivým barevným přízvukem je barevný vintage vitráže na okně a obrázek nad toaletou.
 4. Příliš mnoho bílé
  Když je příliš bílá, může to být škoda. Bloger Jen Pinkston z blogu na bez námahy elegantních dekoratérů, když rekonstruuje její koupelnu, přidal nezbytnou barvu pomocí modrých hexagonálních dlaždic a vzorovaného tónu běhounu tónem.
 5. Koncert různých formátů dlaždic
  V originální koupelně zabírala postavená vana ve vaně prostor, který by mohl být lépe využíván. Majitelé domu také chtěli změnit rámec sprchy a armatur z 80. let. Nahrazením objemné rohové vany za elegantní volný -bylo místo pro delší dvojitý umyvadlo, které vylepšilo návrháře interiéru třešňovými skříněmi, pravoúhlými umyvači a pákovými bateriemi. V úžasné sprše nás zaujala kombinace různých dlaždic, které se dokonale shodují a vytvářejí ve sprše wellness efekt.
- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora