- Komerční sdělení-udalosti

10 krásných kašel z celého světa

spot_img

Jak může být spíž funkční a pěkná? Vidět. Přinášíme 10 inspirací s různými řešeními – ve skříni, oddělené místnosti a pod schody.

 1. Se vstupem oblouku
  V této spíži můžeme cítit nejen spokojenost s dokonale hodnocenými sklenicemi a uklizenými kopy cibule a brambor, ale také přidává skvělý design k celkovému vzhledu kuchyně s obloukem v moderním designu. Zaoblené kuchyně jsou v současné době velkým trendem, všimněte si výrazných linií na pracovní desce a kapuci.
 2. S podšívkou za policemi
  Bílá reliéfní podšívka za policemi dává tuto jinak minimalistickou a efektivně uspořádanou komoru útulný nádech.
 3. S luxusními úpravami
  Velmi příjemná barva přístavu Grays (Sherwin Williams) a ručně nasazené terakotové dlaždice zásadně zvedly design tohoto výklenku. Klenba integruje tuto komoru do zbytku kuchyně. Kamenné opláštění dává místnosti zajímavý vzhled podobné jeskyni.
 4. S prsteny a obdélníky
  Grafické linky a kulaté a čtvercové tvary vytvářejí hravý a pěkný prostor. Díky elegantnímu svítidla v této komoře se můžeme cítit jako v plně naplněné místnosti.
 5. klenutý a dřevěný
  V kuchyni plné přírodního dřeva používali prostor pod schody. Líbí se nám dramatické linie a asymetrická verze klenutého vchodu do spíž.
 6. Se skleněnými dveřmi
  Kuchyně v lesní zeleni se sklem jsou nyní ve Velké Británii trendem. Sklo spojuje spíž se zbytkem kuchyně, zatímco pevná podšívka na spodní straně udržuje nepořádek skrytý. Dveře dávají spíž atmosféru stylového obchodu.
 7. vstoupil
  Stejný nápad, ale velmi odlišný pocit v této spíži ve stylu třepačky. Díky svému stupňovanému designu, kontrastní desce, zaoblené police a dekoraci, tato spíž vytváří pozornost k detailům, které jsou obvykle vyhrazeny pro obytné prostory.
 8. se světly
  Proč nemáte pohádkovou světla ve spíži? Plechovky, koše, mixér a zelená povrchová úprava dávají tomuto prostoru veselý retro dotek.
 9. Postaveno -in
  Co dělat, když se do svého bytu nehodíte? Tento šatník ukazuje, kolik úložných řešení lze vložit do mnohem menšího prostoru. Všimněte si širokých spodních zásuvek, které umístí malé předměty a koření na dveře.
 10. Prodloužení
  Zde je celý šatník rozšířen. Mechanismus pull -out je praktický pro dokonalý přehled o obsahu polic a zásuvek jsou ideální pro skladování lahví.
- Reklama -události
- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Články autora